Obecnie pojęcie ‘start-up’ jest wszystkim dobrze znane. Środowisko młodych i innowacyjnych przedsiębiorstw rozwija się w ogromnym tempie, zaskakując nieustannie swoją kreatywnością oraz uporem w realizowaniu ambitnych pomysłów.

Chciałbyś zobaczyć najbardziej interesujące start-upy polskiego rynku,  inspirujących założycieli i ich przyszłościowe plany, a być może zaczerpnąć motywacji i pomysłu do założenia własnej działalności, z którą podbijesz kraj i świat? W takim razie nie możesz przegapić wyjątkowego projektu Let’s Start Up! 2019.

Let’s Start Up! to największy festiwal akademicki o tematyce innowacji i start-upów w Polsce organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu, działające w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W trakcie Let’s Start Up! Expo spotykają się ze sobą dwa światy – naukowy i biznesowy. Jest to inicjatywa kreująca ogrom możliwości – rozwijające się start-upy mają okazję do spotkania swoich potencjalnych inwestorów oraz klientów, natomiast studenci mogą poznać przyszłych pracodawców. Ponadto, osoby, które planują założyć własne przedsiębiorstwa, uczestnicząc w projekcie zbierają cenne informacje i motywację do realizacji swoich zamiarów.

Let’s Start Up! Expo składa się z trzech części. LSU! Fair to targi, obejmujące swoim tematem wszystkich interesariuszy rynku małych i średnich firm, startupy, instytucje państwowe, banki, fundusze Venture Capital oraz międzynarodowe korporacje z branży IT. Jest to niesamowita okazja na poznanie nowinek technologicznych, ciekawych pomysłów na biznes oraz zdobycie cennych kontaktów z pracownikami i konsumentami. LSU! Talks, czyli wystąpienia inspirujących i charyzmatycznych postaci ze świata biznesu, poruszają aktualne tematy ze świata technologii i innowacji. W ramach tej części projektu organizowane są takżewarsztaty, w trakcie których studenci mogą rozwinąć swój pomysł na biznes oraz projektować innowacyjną kulturę organizacyjną. Natomiast VC Open Hours to kilkunastominutowy speed-dating wyselekcjonowanych startupów z największymi funduszami Venture Capital w Polsce! Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą zdobyć fundusze na dalsze działanie oraz rozwinąć skrzydła.

Tegoroczny finał projektu Let’s Start Up! 2019, czyli Fair i VC Open Hours, odbędą się 26 kwietnia w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ten fantastyczny dzień zostanie poprzedzony otwartą prelekcją 4 kwietnia oraz warsztatami dla ambitnych  studentów. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne i zdecydowanie warte Twojego uczestnictwa!

Zapraszamy do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku oraz w mediach społecznościowych. Link do profilu Let’s Start Up!:
https://www.facebook.com/letsstartupsgh/

Przyjdź i odkryj innowacyjny świat biznesu!

Autor: Maria Salwińska (Koordynator ds. Promocji)

Dodaj komentarz

avatar