14 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery® – największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Podczas targów, w wiosce targowej, przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy.

Przygotowana będzie również specjalna strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania uczestników oraz pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.

Na terenie targów będzie można znaleźć także Strefę ChillOut. To miejsce, gdzie w spokojnej atmosferze uczestnicy będą mogli zapoznać się z informatorem targowym, ofertami pracy umieszczonymi na Job Wall’u, odpocząć przy kawie, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez obecne na targach firmy.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę oraz dowiedzieć się czego oczekują od młodych ludzi pracodawcy. Łącząc te dwie strony w jedność, Dni Kariery® realizują ósmy Celu Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ – Wzrost gospodarczy i godna praca.

Dowiedz się więcej na wydarzeniu Dni Kariery® Warszawa na Facebook’u i pobierz bezpłatny bilet na  dnikariery.pl/student/start.

Dodaj komentarz

avatar