wielkie-zwiedzanie-Warszawy

Wyjazd do dużego miasta i rozpoczęcie studiów jest wspaniałym, choć jednocześnie stresującym doświadczeniem w życiu. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoprzyjętych studentów, Samorząd Studentów SGH organizuje po raz dziewiąty wydarzenie pod tytułem Wielkie Zwiedzanie Warszawy.

Projekt ma na celu zapoznanie dwustu tegorocznych pierwszaków SGH z historią miasta oraz najbardziej charakterystycznymi punktami na mapie stolicy. Poprzez wspólne zwiedzanie i tematyczne gry miejskie, uczestnicy mają możliwość nawiązania nowych znajomości, przy okazji nabierając świadomości i wiedzy na temat życia miasta.

W weekend, 14-15 października 2017 r. uczestnicy wydarzenia zostaną oprowadzeni przez profesjonalnych przewodników po czterech specjalnie wyznaczonych dla nich trasach tematycznych, dzięki czemu będą mieli okazję poznać najbardziej kultowe, jak również kuluarowe obszary Warszawy oraz zabytki związane z jej historią.

Uczestnicy odwiedzą też najbardziej znane muzea, a także wezmą udział w specjalnie przygotowanej dla nich grze miejskiej i imprezach tematycznych. Przedstawimy im stolicę również od strony kulturalno-rozrywkowej, w organizowanych konkursach będą oni mogli wygrać vouchery oraz bilety do teatrów, kin, czy muzeów. Gwarantujemy przy tym dobrą zabawę i integrację w nowym wielkomiejskim środowisku.

Tego wydarzenia nie można przegapić! Z roku na rok cieszy się ono coraz większą popularnością w środowisku studenckim Szkoły Głównej Handlowej. Dokładny program imprezy i wszystkie istotne informacje można znaleźć na oficjalnym fanpage’u i stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/207251576479476/

Dodaj komentarz

avatar